Logo - website Dr ghasem Nejad

کلینیک دندانپزشکی
دکـتر قاسـم نـژاد

تخفیف لمینت دندان

کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد در نظر دارد تخفیف لمینت دندان را برای جلب رضایت هرچه بیشتر مراجعه کنندگان عزیز برای مدتی محدود ارائه دهد. البته این تخفیفات شامل تخفیف لمینت دندان، تخفیف ویژه کامپوزیت دندان، تخفیف ویژه ایمپلنت دندان، تخفیف ویژه لمینت دندان و تخفیف ویژه دندانپزشکی و خدمات دندانپزشکی نیز می باشد.

مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر قاسم نژاد واقع در زعفرانیه تهران یکی از مجهزترین و بهترین مراکز دندانپزشکی در سطج کشور و شهر تهران در منطقه زعفرانیه می‌باشد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد با همکاری تیم حرفه‌ای، مجرب و متعهد در تمام زمینه های زیبایی و درمانی آمادگی خدمات رسانی به شما هموطن عزیز می‌باشد. این مرکز بهترین مشاوره در همه زمینه های زیبایی و درمانی دندانپزشکی را برای شما به صورت آنلاین و رایگان انجام خواهد داد.

فرم درخواست آنلاین جهت مشاوره حضوری

با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت جهت تعیین وقت مراجعه حضوری با شما تماس خواهند گرفت.
10% تخفیف ویژه فقط از طریق دریافت نوبت توسط فرم درخواست نوبت آنلاین
[jet_fb_form form_id="243" submit_type="ajax" required_mark="*" fields_layout="column" enable_progress="" fields_label_tag="div" load_nonce="render" use_csrf=""]

نکات قابل توجه برای تخفیف لمینت دندان

تماس با کلینیک

  • در تکمیل اطلاعات خود در فرم بالا دقت لازم را نمایید.

  • به فرم های تکمیل شده به ترتیب ارسال، وقت دهی و نوبت دهی خواهند شد مگر اینکه فردی در تاریخ در نظر گرفته شده امکان آمدن نداشته باشد.

  • بعد از تکمیل فرم همکاران ما به ترتیب اولویت برای شما یک وقت مشاوره رایگان و آنلاین قبل شروع کار در نظر می گیرند . تا هم از مراحل کار اطلاع داشته باشید و هم با دکتر قاسم نژاد مشاوره حضوری داشته باشید.

  • ما برای فرم ارسالی شما ارزش بالایی قائل هستیم، و مطمئن باشید که این اطلاعات در نزد ما محفوظ خواهد بود. و فقط برای هماهنگی و اطلاع رسانی به شما استفاده خواهند شد. و در اختیار هیچ ارگان و هیچ فردی قرار نخواهد گرفت. (اعتماد شما سرمایه ماست)

  • اگر همکاران ما به دلیل تعداد بالا پیام ها نتوانستند در اصرع وقت با شما تماس بگیرند پیشاپیش از شما پوزش می طلبیم.

  • در صورت وجود هرگونه مشکل و یا مطرح کردن سوالات، انتقادات و یا پیشنهاد های خود با شماره 02126353979 تماس حاصل نمایید.

  • لازم به ذکر است اگر به مشکلی بابت رزرو آنلاین از طریق فرم زیر برای تخفیف لمینت دندان مواجه شدید می توانید با شماره همراه 09308888061 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای دیدن نمونه کارها به صفحه گالری و یا صفحه اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید.
  • در پایان شایان ذکر است که تخفیف ویژه لمینت دندان و به صورت کلی تخفیفات کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد به صورت محدود و دوره‌ای می‌باشد، حتی در دوره هایی یک واحد لمینت دندان رایگان نیز هدیه داده می‌شود،
  • با دنبال کردن ما همیشه از تخفیف لمینت دندان تهران با خبر باشید.

تماس با مطب

فرم مشاوره و رزرو آنلاین