گالری نمونه عکس
کامپوزیت دندان

گالری نمونه کارها و عکس
کامپوزیت ونیر دندان

در کلینیک دندانپزشکی دکتــر قاســم قاســم نــژاد

در این بخش می توانید نمونه عکس کامپوزیت ونیر دندان را از زوایای مختلف و بدون هیچ ویرایش و ادیت، که توسط دکتر قاسم نژاد انجام شده است مشاهده نمایید، همچنین برای دیدن نمونه کارهای عکس کامپوزیت دندان جدید میتوانید به اینستاگرام کلینیک مراجعه نمایید.

در این گالری نمونه کارهای دکتر قاسم قاسم نژاد را مشاهده خواهید کرد. این گالری شامل تصاویری است که در جهت افزایش آگاهی و آشنایی شما مخاطبان عزیز با کیفیت انواع نمونه کار و عکس کامپوزیت سرامیکی دندان می باشد.

ما در نمونه عکس کامپوزیت دندان سعی کردیم از نزدیک ترین نماها این کار را انجام دهیم تا شما عزیزان با چگونگی نمونه کار کامپوزیت دندان و همچنین رنگ و شفافیت آن از نزدیک آشنا شوید. همچنین برای دیدن عکس لمینت دندان نیز می توانید به گالری نمونه عکس لمینت دندان مراجعه نمایید.

نمونه کار‌های کامپوزیت دندان
دکتر قاسم نژاد

(عکس‌ها بدون هیچگونه ادیت و ویرایش می باشد)

سبک و متد جدید کامپوزیت
لبه شیشه ای دندان

عکس کامپوزیت دندان

به تازگی سبک و متد جدیدی به نام کامپوزیت لبه شیشه ای رواج پیدا کرده که نام های دیگر آن کامپوزیت لبه شفاف، کامپوزیت براق دندان، کامپوزیت شیاردار دندان یاکامپوزیت با لبه بی رنگ نیز می باشد، که مورد استقبال فراوانی از سمت هنرمندان و زیباجویان می باشد. انتخاب لمینت لبه شفاف به همراه برند معتبر و باکیفیت ips ای پی اس نتیجه فوق العاده ای را رقم خواهد زد.

همچنین می توانید برای دریافت هزینه و قیمت کامپوزیت دندان از این صفحه بازدید نمایید.

فرم درخواست آنلاین جهت مشاوره حضوری
با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت جهت تعیین وقت مراجعه حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت نوبت آنلاین، مشاوره حضوری رایگان

فرم درخواست آنلاین مشاوره حضوری

تماس با کلینیک

تماس با مطب