قیمت کامپوزیت دندان، هزینه کامپوزیت دندان

در این برگه قصد داریم قیمت کامپوزیت دندان و انواع کامپوزیت دندان و همچنین برندهای معتبر را برای شما شرح دهیم. کامپوزیت دندان با توجه به معیارهای مختلفی قیمت گذاری میشود و برای هر فرد متفاوت میباشد. 

هزینه کامپوزیت دندان تهران

قیمت کامپوزیت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد، ازجمله: مهارت دندانپزشک، جنس و برند کامپوزیت، کیفیت مواد مصرفی، تعداد واحدهای دندانی در قیمت نهایی تاثیرگذار است.

شایان ذکر است قیمت های حدودی و میانگین کامپوزیت دندان از واحدی ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا واحدی ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ چهار میلیون و پانصد هزار تومان نیز متغیر می باشد که انتخاب روش و نوع کامپوزیت و از همه مهم تر شرح حال زیباجو نیز در این مقیاس دخیل است.

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان

قیمت کامپوزیت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد، ازجمله: مهارت دندانپزشک، جنس و برند کامپوزیت، کیفیت مواد مصرفی، تعداد واحدهای دندانی در قیمت نهایی تاثیرگذار است.

شایان ذکر است قیمت های حدودی و میانگین کامپوزیت دندان از واحدی ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا واحدی ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ چهار میلیون و پانصد هزار تومان نیز متغیر می باشد که انتخاب روش و نوع کامپوزیت و از همه مهم تر شرح حال زیباجو نیز در این مقیاس دخیل است.

کامپوزیت دندان تهران، زعفرانیه: کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد برای رفاه حال مراجعه کنندگان عزیز از شهرهای دیگر عزیزمان و کسانی که از مسیر دور برای کامپوزیت دندان تهران تشریف فرمایی میکنند، سعی بر آن دارد تعداد جلسات کامپوزیت دندان در تهران را به یک یا دو جلسه برساند.

در جدول زیر می‌توانید قیمت کامپوزیت دندان سال 1403 را مشاهده نمایید. برای استعلام هزینه، تعرفه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۳ به نرخ روز و همچنین مشاوره آنلاین و رایگان با کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد تماس حاصل نمایید.

کلنیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد برای رضایت حداکثری مراجعه کنندگان خود نسبت اقدام به پرداخت اقساطی نیز نموده است. اگر تمایل به پرداخت اقساطی داشتید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک تماس حاصل نمایید.

جدول قیمت کامپوزیت دندان 140۳

نوع کامپوزیت دندانقیمت هر واحد کامپوزیت دندان
اپالیس FGM اف جی ام (برزیل)تماس
کامپوزیت ونیر سوئیسیتماس
کامپوزیت ونیر کاریزما آلمانیتماس
کامپوزیت ونیر اولترادنتتماس
کامپوزیت توکویاماتماس
کامپوزیت سارمکو سوییستماس
کامپوزیت سرامیکی زنیت آلمان۲ تا ۳٫۵ میلیون تومان
کامپوزیت ips آی پی اس + تکنیک لیرینگ دندان+ لبه شیشه ای۲ تا ۳٫۵ میلیون تومان

فرم درخواست آنلاین جهت مشاوره حضوری
با پر کردن این فرم همکاران ما در اسرع وقت جهت تعیین وقت مراجعه حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه کار‌های کامپوزیت دندان
دکتر قاسم نژاد

(عکس‌ها بدون هیچگونه ادیت و ویرایش می باشد)

نمونه قبل و بعد از کامپوزیت دندان

نمونه قبل و بعد از کامپوزیت ips
آی پی اس

عکس قبل از کامپوزیت
قیمت کامپوزیت دندان (2)
کامپوزیت دندان قیمت
کامپوزیت دندان قیمت

چرا کلینیک دندانپزشکی
دکتر قاسم نژاد؟

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ابتدا دندانپزشک متخصص، دندان های شما را معاینه میکنند. انجام معاینه و مشاوره رایگان.

پرداخت اقساطی

رزرو آنلاین نوبت

امکان تعیین نوبت از قبل و به صورت آنلاین از طریق فرم رزرو آنلاین در سایت و صرفه جویی در زمان شما

دندانپزشک متخصص

دندانپزشک متخصص

انجام تمامی امور دندانپزشکی زیر نظر دندانپزشک متخصص و تیم مجرب و حرفه ای.

ضمانت کیفیت

ضمانت کیفیت

استفاده از بهترین تجهیزات و با کیفیت‌ترین مواد اصلی دندانپزشکی.

سبک و متد جدید کامپوزیت دندان با لبه شیشه ای
شفاف، براق، شیاردار

قیمت کامپوزیت دندان لبه شیشه ای

به تازگی سبک و متد جدیدی به نام کامپوزیت دندان با لبه شیشه ای رواج پیدا کرده که نام های دیگر آن کامپوزیت دندان با لبه شفاف، کامپوزیت ونیر براق، کامپوزیت شیاردار یا کامپوزیت با لبه بی رنگ نیز می باشد، که مورد استقبال فراوانی از سمت هنرمندان و زیباجویان می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان شیشه ای و ساده کمی با هم تفاوت دارند و متد لبه شیشه ای به علت تکنیک به کار رفته و همچنین مواد رزینی که در لبه به کار می رود کمی بالاتر است.

در این روش و متد جدید دندانپزشک مواد کامپوزیتی رزین و بی رنگ را در لبه های دندان کار میکند که به دندان حالت شیشه ای و شفاف می دهد و همین امر باعث می شود دندان ها بسیار طبیعی تر، درخشان تر و براق تر شوند، و در نتیجه لبخند زیباتری به وجود خواهد آمد. ونیر دندان با لبه شیشه ای انتخابی، سلیقه ای است و به عهده زیباجوی گرامی می باشد.

دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد در زمره اولین کلینیک هایی است که کامپوزیت لبه شیشه ای را به مراجعه کنندگان خود معرفی نمود و با استقبال فراوانی مواجه شد. در ادامه می توانید نمونه هایی از کامپوزیت دندان با لبه شیشه ای را از منوی سایت بخش گالری مشاهده نمایید.

بهترین برند کامپوزیت دندان
و قیمت کامپوزیت ips

در بین برندهای کامپوزیت کامپوزیت دندان آی پی اس IPS یکی از بهترین، درجه یک‌ترین و رایج ترین نوع در بین کامپوزیت‌های دندان است که در ایران نیز موجود است، کامپوزیت آی پی اس IPS ساخت کشور آلمان است، از همین رو کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد برای زیباجویان خود این برند را پیشنهاد میکند.

کامپوزیت آی پی اس IPS از جمله ,ونیر هایی است که از شفافیت، درخشش، استحکام و مواد با کیفیت بسیار بالا برخوردار است و جلوه منحصر به فردی به لبخند و دندان شما هدیه می‌دهد.

بهترین کامپوزیت دندان برای کدام کشور است؟ برای پاسخ این سوال عوامل زیادی دخیل هستند ازجمله تناژ رنگی هر کامپوزیت، متریال و کیفیت ساخت، ماندگاری و طول عمر، ضخامت و چسبندگی و …

اما در این بین برند های آمریکایی و آلمانی را می توان جزو بهترین برند های کامپوزیت دندان معرفی نمود. ازجمله بهترین برند های کامپوزیت ونیر دندان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

Bisco–Coltene–DMG–America–DMP–Dental–Ivoclar–Vivaden–Kerr–Tokuyama–Dental–America–SDI SAREMCO–Cosmedent–IPS

برای مطالعه بیشتر در مورد کامپوزیت ips کلیک کنید. همچنین برای مقایسه و آشنایی با بهترین مارک کامپوزیت دندان میتوانید مقاله بهترین کامپوزیت دندان را مطالعه نمایید.

یک مسئله مهم دیگر: به تازگی، برخی از کلینیک های دندانپزشکی برای کاهش قیمت و ارزان کردن این پروسه از برندهای تقلبی، غیر اصلی و نامرغوب استفاده میکنند. این موضوع را باید بدانید که این نوع کامپوزیت ها به دلیل بی‌کیفیت بودن باعث جلو آمدن دندان و فک شما می شود، و اما چرا؟ 

به این دلیل که دندانپزشک برای پایداری مواد روی دندان شما مجبور است لایه‌ای با حجم بیشتر را روی دندان شما قرار دهد!!! شاید در وهله اول دندان هایی سفید و درخشان را بعد از اتمام کار ببینید اما با گذشت زمان خیلی کم تغییر رنگ، شکستگی، لب پریدگی و افتادن ونیر را تجربه خواهید کرد.

برای آشنایی بیشتر با لمینت دندان و همچنین هزینه و قیمت لمینت دندان تهران کلیک کنید.

ســوالات متــداول

پاســخ سوالتــان را در اینجــا بخوانیــد
سوالات متداول

آیا کامپوزیت ونیر دندان درد دارد؟

خیر، حین انجام کامپوزیت ونیر دندان و پس از پایان ترمیم دندان، زیباجو هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد و برای افراد حساس نیز می‌توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.

کامپوزیت دندان قیمت و هزینه آن

 به علت آنکه نخست باید تمام مشکلات و شرح حال شما و دندان، مانند خرابی، پوسیدگی و … برطرف شود. برای برآورد هزینه یابد ابتدا به دندانپزشک مراجعه نمایید. 
سپس بعد از برررسی دندان های شما هزینه کامپوزیت ونیر دندان به شما اعلام میگردد. دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد به شما این اطمینان را می‌دهد که هزینه های مربوطه مقرون به صرفه و با بالاترین کیفیت کاری انجام شود.

کامپوزیت برای چه افرادی مناسب نیست؟

 افرادی که مشکلات اساسی دارند و نیازمند آن هستند که ارتودنسی کنند یا افرادی که لازم است قبل از شروع برای درمان ریشه و التهاب لثه به دندانپزشک مراجعه کنند. و پس از طی کردن مراحل درمانی برای زیبایی دندان خود اقدام کنند.

ماندگاری کامپوزیت بیشتر است یا لمینت؟

در قیاس با لمینت دندان، دوام و ماندگاری کامپوزیت ونیر کمتر است و هزینه‌های مراقبت و ترمیم آن نیز به مراتب کمتر می‌باشد. همچنین در لمینت، در صورت بروز مشکل لازم است که لمینت تعویض گردد ولی در کامپوزیت فقط با ترمیم کامپوزیت مشکل آن حل خواهد شد. که همین یکی از مزایای کامپوزیت نسبت به لمنیت است.

 آیا کامپوزیت باعث بوی بد دهان می‌شود؟

این مسئله ارتباط مستقیم با مهارت و تخصص دندانپزشکتان دارد؛ زیرا اگر کامپوزیت ونیر دندان درست نصب نشود و غذا بین دندان‌ها گیر کند و به طوری که نتوانید از نخ دندان استفاده کنید، غذای مانده باعث ایجاد بوی بد دهان می‌شود. 
به طور کلی بهداشت دندان و دهان قبل از کامپوزیت ونیر دندان نیز اگر رعایت نشود دهان با بوی بد همراه خواهد بود.بنابراین بهداشت دندان و دهان اگر همیشه رعایت شود هیچوقت با بوی بد دهان مواجه نخواهید شد.

 بهترین برند کامپوزیت ونیر دندان کدام است؟

 گرانترین و بهترین برند کامپوزیت ونیر دندان IPS آی پی اس آلمان؛ و بیسکو آمریکا می‌باشد که در سراسر دنیا شناخته شده است و طرفداران بیشماری دارد.

آیا در کامپوزیت ونیر دندان تراش داده می شود؟

 بعضی از مواقع برای صاف و سیقلی کردن سطح تمام دندان ها نیاز به مقدار خیلی کمی تراش دهی می باشد و نسبت به لمینت دندان کمتر تراش داده می شود. و در اغلب موارد نیازی به تراش وجود ندارد.

نمونه کارهای کامپوزیت دندان را چگونه می توان دید؟

دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد برای سهولت انتخاب رنگ، جنس و برند کامپوزیت دندان برای زیباجویان خود عکس و ویدیو نمونه کارهای کاملا واقعی و بدون ادیت را در همین سایت در بخش گالری تصاویر، و یا در اینستاگرام دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد قرار داده است.

آیا کامپوزیت دندان باعث جلو آمدن فک و دندان میشود؟ 

اولین و مهمترین کار قبل از انجام این پروسه تحقیق، مشورت و انتخاب دندانپزشک متخصص، ماهر و دلسوز است. هیچگاه سلامتی و زیبایی خود را به خطر نیاندازید.

اینکه بعضی از مراجعه کنندگان دغدغه این موضوع را دارند امری طبیعی است اما نکته مهم در این موضوع این است که اگر از برند ها و مارک های معتبر و نزد پزشک متخصص این کار را انجام دهید هیچ احساسی بابت جلو آمدن دندان و فک به شما دست نخواهد داد.

دلیل تفاوت قیمت برندهای کامپوزیت ونیر دندان چیست؟

دلیل تفاوت قیمت برندها مربوط به کشور سازنده و معتبر بودن برندها است؛ معمولا برندهای آمریکایی؛ آلمانی و سوئیسی جزو گرانترین برندها محسوب می‌شوند.

guest

14 دیدگاه
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاسمن مشفقی
یاسمن مشفقی
5 ماه قبل

کامپوزیت ips این دکتر حرف نداره، واقعا عالی عالی عالی، من ۸ سال پیش کامپوزیت بدون لیرینگ انجام دادم، بعد از ۸ سال اومدم پیش دکتر قاسم نژاد، قبلی رو ریموو کردن حتی هزینه ریموو نگرفتن ازم، الان کامپوزیت ips کردن واسم که خیلی زیاد شبیه به لمینت هست، دوستان گول ارزون بودن بعضی کلینیک هارو نخورید، همین آی پی اس رو جاهای دیگه تقلبی میزنن، حتما با دکتر قاسم نژاد مشورت کنید، مشاوره شون هم رایگان هست چه حضوری چه آنلاین

فوژان
فوژان
7 ماه قبل

من تو این کلینیک کامپوزیت لبه شیشه ای ips انجام دادم و واقعا راضی هستم، رو قیمت کامپوزیت دندان تخفیف هم دادند، برخورد دکتر قاسم نژاد عالی بود و ممنونم ازشون

fariba
fariba
7 ماه قبل
پاسخ به  فوژان

فوژان جان لبه شیشه ای فرقش با ساده چیه؟

سهراب
سهراب
7 ماه قبل
پاسخ به  fariba

فرقش اینه که لبه های دندون شفاف میشه یه جواریی طبیعی تره به نظر من شیک تره ، سلیقه ایه

kimia
kimia
5 ماه قبل

من هفته پیش پیش دکتر قاسم نژاد کامپوزیت ips انجام دادم خیلی عالی انجام دادن هم بهم رو قیمت کامپوزیت دندان تخفیف دادن هم لیفت لثه رو قیمت کمتری حساب کردن، اولش میخواستم کامپوزیت سوییسی سارمکو انجام بدم ولی دکتر گفت برند آی پی اس آلمانی به روش لیرینگ انجام بدم شبیه به لمینت میشه و واقعا هم همین اتفاق افتاد و همه فکر میکنن لمینته، من نیومدم اینجا براشون تبلیغ کنم، اومدم به اونایی که میخوان کامپوزیت کنن بگم به غیر از ips مارک دیگه ای انجام ندین، چون کلی تحقیق کردم راجب این موضوع، امیدوارم نظرم کمکتون کرده باشه

آخرین ویرایش 5 ماه قبل توسط kimia
Mary
Mary
7 ماه قبل

حتما کامپوزیت ips بکنید، با لمینت مو نمیزنه اصلا انگار لمینت کردید، من آی پی اس لبه شفاف کردم همه فکر میکنن لمینته

طهورا
طهورا
5 ماه قبل
پاسخ به  Mary

چقد شد قیمتش؟

Mary
Mary
5 ماه قبل
پاسخ به  طهورا

من 2 تا فک کامپوزیت آلمانی انجام دادم، قیمت هر واحد کامپوزیت ips ای پی اس آلمانی هر واحد 3 میلیون و 300 هزار تومان شد که بهم تخفیف هم دادن، یه کار درمانی هم داشت دندون هام که اونم قیمت کمتری باهام حساب کردن، کلینیک خیلی خوبیه اگه رفتی حتما پیش دکتر قاسم نژاد انجام بده

sepehr
sepehr
6 ماه قبل

کلینیک بسیار خوبی هستند من اینجا کامپوزیت لبه شیشه ای انجام دادم و از دکتر قاسم نژاد ممنونم

Tehrani
Tehrani
5 ماه قبل

کلینیک معتبر و درجه یک

مه یاس
مه یاس
5 ماه قبل

سلام قیمت کامپوزیت ips فقط قسمت جلو دهان (همان لبخند) چقدر میشه