Logo - website Dr ghasem Nejad

کلینیک دندانپزشکی
دکـتر قاسـم نـژاد

دندانپزشکی
دکتر قاسم نژاد

بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

بهترین کلینیک لمینت دندان تهران

بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

اگر به دنبال بهترین دکتر لمینت در تهران هستید و صفحات و نمونه کارهای لمینت دندان زیادی را مشاهده نموده اید؛ ما به شما پیشنهاد میدهیم که از مشاوره رایگان یکی از باسابقه ترین و بهترین کلینیک های لمینت دندان تهران بهره مند شوید، تا بتوانیم شما را به انتخاب گزینه مناسب نزدیک کنیم.

معیار انتخاب بهترین دکتر لمینت در تهران

برای انتخاب بهترین دکتر لمینت دندان باید به چند نکته توجه داشته باشید.

  1. تخصص و تجربه پزشک
  2.  نمونه کار ها
  3. کیفیت خدمات و تجهیزات به روز
  4. موقعیت مکانی، هزینه های متعارف و مشتری مداری
 همواره سعی ما بر این است که تمامی این موارد را به بهترین نحو به شما عزیزان ارائه نماییم تا در مجموعه بهترین دکتر لمینت دندان تهران قرار بگیریم.

جناب آقای دکتر قاسم قاسم نژاد یکی از بهترین دکتر متخصص لمینت دندان تهران دارای مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و عضو سازمان نظام پزشکی ایران، با بیش از 12 سال سابقه موفق در خصوص ارائه خدمات درمانی و زیبایی (لمینت دندان، کامپوزیت دندان، پروتز های زیبایی و ایمپلنت دندان) در یک کلینیک اختصاصی و مجهز آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان عزیز می‌باشد.

بهترین دکتر لمینت دندان تهران
+
نمونه کار

در کلینیک دکتــر قاســم قاســم نــژاد

در این بخش نمونه کار های لمینت دندان را می توانید مشاهده و مقایسه نمایید، ما تمامی نمونه کارهای لمینت دندان را بدون هیچگونه ویرایش در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید از نزدیک کیفیت کار را مشاهده نمایید.

سبک و متد جدید
لمینت لبه شیشه ای دندان
توسط بهترین متخصص لمینت دندان تهران

به تازگی سبک و متد جدیدی به نام لمینت لبه شیشه ای رواج پیدا کرده که مورد استقبال فراوانی از سمت هنرمندان و زیباجویان می باشد. انتخاب لمینت لبه شفاف به همراه لمینت ips ایمکس emax نتیجه فوق العاده ای رقم خواهد زد که در ادامه می توانید نمونه کار لمینت دندان شیشه ای  و عکس لمینت دندان ایمکس از برند ایمکس emax را مشاهده نمایید.

در این روش و سبک جدید بعد از قالب‌گیری 3 بعدی دندان طبق انتخاب و سلیقه زیباجو لبه های دندان لمینت شده به صورت شیشه ای و شفاف ساخت و پرداخت می‌شود، و همین امر باعث می شود دندان ها بسیار طبیعی تر، درخشان تر و براق تر شوند، و در نتیجه لبخند زیباتری به وجود خواهد آمد.

دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد در زمره اولین کلینیک هایی است که لمینت لبه شیشه ای و شفاف را به مراجعه کنندگان خود معرفی نمود و با استقبال فراوانی مواجه شد. در ادامه می‌توانید مقاله کامل لمینت لبه شیشه ای و شفاف را مطالعه نمایید.

شایان ذکر است برای آگاهی از قیمت لمینت دندان نیز می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

نمونه لمینت دندان ایمکس
لبه شیشه ای توسط بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

توسط دکتر قاسم قاسم نژاد
بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

بهترین مارک لمینت دندان

لمینت دندان ایمکس یکی از بهترین برندهای حال حاضر دنیا است که هم در دندانپزشکی زیبایی کاربرد دارد و هم در دندانپزشکی درمانی، کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد با بهترین لابراتور‌ ساخت لمینت دندان در ایران همکاری میکند؛ درنتیجه بهترین کیفیت و بهترین قیمت لمینت دندان ایمکس را برای شما تضمین خواهند کرد.

دریافت نوبت آنلاین جهت مراجعه حضوری

فرم درخواست آنلاین جهت مشاوره حضوری

فرم مشاوره و رزرو آنلاین