Logo - website Dr ghasem Nejad

کلینیک دندانپزشکی
دکـتر قاسـم نـژاد

فقط یک تماس تا لبخندی زیباتــر فاصله دارید

ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم قاسم نژاد در زعفرانیه باکیفیت‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم و زیبایی دندان‌هایتان را تضمین می‌کنیم

دریافت نوبت آنللاین جهت مراجعه حضوری

فرم درخواست آنلاین جهت مشاوره حضوری

اطلاعــات تمــاس دندانپزشکی در زعفرانیه

با کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم قاسم نژاد در تماس باشید
دندانپزشکی در زعفرانیه

فقط یک تماس تا لبخندی زیباتــر فاصلــه داریــد

آقای دکتر قاسم قاسم نژاد با سال‌ها تجربه و کارنامه بی‌نظیر خود درحال خدمت‌رسانی به زیباجویان عزیز می‌باشد. اگر به دنبال یک پزشک حرفه‌ای و با تجربه هستید حتماً به دکتر قاسم قاسم نژاد در دندانپزشکی زعفرانیه در برج الماس مراجعه کنید.

نشانی

تهران، زعفرانیه، برج الماس​

روز و ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰

تلفن تماس

۲۶۳۵۳۹۷۹

موبایل

۰۹۳۰۸۸۸۸۰۶۱

فرم تماس با کلینیک دندانپزشکی در زعفرانیه

آدرس مــا بر روی نقشــه

تهران، زعفرانیه، برج الماس، پلاک ۱۴، واحد ۳۵

بــرای یک لبخنــد زیبــا؛ کنارتــان هستیــم

افرادی که به دنبال دندانپزشکی در زعفرانیه هستند! افرادی که نمی‌دانند به چه کسی اعتماد کنند! و افرادی که راه حل زیبایی دندان‌هایشان را نمی‌دانند! دکتر قاسم قاسم نژاد دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و جراح متخصص در مطب دندانپزشکی در زعفرانیه منتظر دیدار شماست تا بهترین مشاوره و خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. 

کلینیک دکتر قاسم قاسم نژاد از بهترین متریال و دستگاه‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌ها برای زیبایی و سلامت دندان‌های شما استفاده می‌کند. آقای دکتر قاسم قاسم نژاد با سال‌ها تجربه و کارنامه بی‌نظیر خود درحال خدمت‌رسانی به زیباجویان عزیز می‌باشد. اگر به دنبال یک پزشک حرفه‌ای و با تجربه هستید حتماً به دکتر قاسم قاسم نژاد در دندانپزشکی در زعفرانیه در برج الماس مراجعه کنید.

دندانپزشکی در زعفرانیه تهران با قیمت و هزینه مناسب آماده خدمت رسانی به شهروندان منطقه زعفرانیه تهران می‌باشد. دندانپزشکی در زعفرانیه تهران تخفیف های ویژه ای برای هم محله ای های خود برای انجام کار کامپوزیت و لمینت دندان در نظر دارد که در دوره های مختلف از طریق این سایت و یا اینستاگرام اعلام میگردد.

کسانی که به دنبال دندانپزشکی در زعفرانیه تهران، دندانپزشکی در ولنجک، دندانپزشکی در الهیه، دندانپزشکی در تجریش هستند می توانند با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد مراجعه نمایند و از خدمات به روز این کلینیک بهرمند شوند. کلینیک دندانپزشکی دکتر قاسم نژاد یکی از بهترین کلینیک های در منطقه یک 1 تهران، محدوده زعفرانیه، ولنجک، الهیه و تجریش می باشد.

توضیحات بیشتر بستن

فرم مشاوره و رزرو آنلاین