Logo - website Dr ghasem Nejad

کلینیک دندانپزشکی
دکـتر قاسـم نـژاد

دسته: دسته‌بندی نشده

ایمپلنت فوری
دسته‌بندی نشده

ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یه روزه چیست؟

ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یه روزه یک نوع ایمپلنت دندان است که در یک جلسه درمانی نصب می‌شود. در روش فوری، پس از جراحی استخوان، ایمپلنت دندان و پروتز دندانی (مانند تاج یا پل) در یک جلسه نصب می‌شوند. این روش معمولاً با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و دقیق انجام می‌شود که به جراحان اجازه می‌دهد برای بیمارانی که نیاز به جایگزینی دندان دارند، یک راه سریع‌تر و آسان‌تر را فراهم کنند. با این روش، بیمار می‌تواند در یک جلسه درمانی ایمپلنت دندان خود را دریافت کند و تا حدودی زمان نیاز به بهبودی و بازیابی را کاهش دهد.

ادامه مطلب »
حساسیت دندان بعد از کامپوزیت
دسته‌بندی نشده

علت درد بعد از کامپوزیت دندان چیست و چگونه درمان می‌شود؟

علت درد بعد از کامپوزیت دندان ممکن است به دلیل چندین علت رخ دهد. برخی از این علل عبارتند از حساسیت، برخورد دندان‌ها، نفوذ مایعات، عفونت.
اگر علت درد بعد از کامپوزیت دندان شما مدت طولانی ادامه دارد یا شدت درد بیشتر می‌شود، بهتر است به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا علت درد را بررسی کند و به شما درمان مناسب را تجویز کند.

ادامه مطلب »
حداقل و حداکثر تراش لمینت دندان
دسته‌بندی نشده

تراش لمینت دندان چیست و آیا برای مینای دندان ضرر دارد؟

تراش لمینت دندان چیست و آیا برای مینای دندان ضرر دارد یا خیر. در این مقاله به بررسی این موارد می پردازیم. تراش دندان‌ها در فرایند لمینت دندانی یکی از مراحل مهمی است که به منظور ایجاد فضای کافی برای قرارگیری لمینت‌ها انجام می‌شود. هدف اصلی از تراش دندان‌ها در لمینت، ایجاد فضای کافی برای قرارگیری لمینت‌ها و درست نصب کردن و قرارگیری آن‌ها بر روی دندان‌ها است.

ادامه مطلب »
مراقبت لمینت دندان
دسته‌بندی نشده

ماندگاری لمینت دندان چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

ماندگاری لمینت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع مواد مورد استفاده، کیفیت اجرای روش و مهارت دندانپزشک متخصص، نحوه مراقبت و بهداشت دهان و دندان، فعالیت‌های روزمره و عادات فردی و همچنین تعامل با غذاها و نوشیدنی‌ها.

ادامه مطلب »
لمینت دندان مناسب چه افرادی است؟
دسته‌بندی نشده

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟ لمینت دندان یک روش زیبایی‌شناسی است که در آن لایه‌ای بسیار نازک از ماده‌ای مانند پرسلن یا کامپوزیت بر روی سطح دندان‌ها قرار می‌گیرد. این لایه جهت تغییر شکل، رنگ و اندازه دندان‌ها به کار می‌رود و به طور کلی برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر دندان‌های خود هستند، مناسب است.

ادامه مطلب »
بهترین برند لمینت دندان
دسته‌بندی نشده

بهترین برند لمینت دندان

بهترین برند لمینت دندان در جنس ها و مارک های متفاوتی از شرکت های تولید لیمنت دندان با ویژگی های گوناگونی دیده می شود که با توجه به سلیقه و میزان هزینه ای که شما برای زیبایی دندان هایتان در نظر گرفته اید بستگی دارد.

ادامه مطلب »
آیا ایمپلنت خوب است؟ آیا ایمپلنت ضرر دارد؟
دسته‌بندی نشده

آیا ایمپلنت خوب است؟ آیا ایمپلنت ضرر دارد؟

آیا ایمپلنت خوب است؟ ایمپلنت دندان می‌تواند برای بسیاری از افراد خوب و موفقیت آمیز باشد. ایمپلنت دندان برای افراد واجد شرایط ضرر ندارد فقط برای افرادی که شرایط لازم جهت کاشت ایمپلنت دندان را ندارند موفقیت آمیز نیست و ممکن است دچار لقی، شکستگی شود و دوام نداشته باشد.

ادامه مطلب »
لمینت ایمکس emax
دسته‌بندی نشده

لمینت ایمکس emax

لمینت ایمکس emax یکی از بهترین، درجه یک‌ترین و رایج ترین نوع روکش ها است که برای زیباجویان پیشنهاد می شود. لمینت ایمکس emax از جمله لمینت هایی است که از شفافیت، درخشش، استحکام و مواد با کیفیت برخوردار است و جلوه منحصر به فردی به لبخند و دندان شما هدیه می‌دهد.

ادامه مطلب »
لومینیرز دندان
دسته‌بندی نشده

لومینیرز دندان چیست؟

لومینیرز دندان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین متد در دندانپزشکی زیبایی به شمار می آید، این روش مناسب افرادی است که میل به تراش دندان خود ندارند. لومینیرز دندان دارای استحکام بالا و همانند بافت طبیعی دندان است و از شفافیت بالایی برخوردار می‌باشد، همچنین بیشترین سازگاری را با مینای دندان دارد. عدم رنگ پذیری و طبیعی بودن لومینیرز از خصوصیات بارز آن است.

ادامه مطلب »
لیفت لثه چیست؟ مزایا و معایب آن
دسته‌بندی نشده

لیفت لثه چیست؟ مزایا و معایب آن

لیفت لثه یا پریودنتال برای شناسایی و درمان انواع بیماری‌های لثه و بافت‌های نرم دهان استفاده می‌شود. این بیماری‌ها ممکن است باعث تغییرات در ظاهر دهان، از جمله خونریزی، قرمزی و تورم لثه، بوی بد دهان، دندان‌های شکسته و حتی فقدان دندان شوند.

ادامه مطلب »

فرم مشاوره و رزرو آنلاین