Logo - website Dr ghasem Nejad

کلینیک دندانپزشکی
دکـتر قاسـم نـژاد

دسته: آموزشی

قیمت لمینت ips
آموزشی

قیمت لمینت ips آی پی اس و 3 دلیل برای استفاده

لمینت ips یکی از محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین لمینت‌های بازار ایران است.این لمینت از ذره‌های سرامیکی مستحکم و مقاومی ساخته شده که دلیل محبوبیت این لمینت هم همین مقاومت و دوام آن است، همچنین این نوع لمینت در رنگ‌های بسیار متنوعی ارائه می‌شود، به همین دلیل شما می‌توانید از روشن‌ترین تا مات‌ترین رنگ ها را روی لمینت دندان‌های خود اجرا کنید.قیمت لمینت ips نسبت به موادی که در اجرای آن استفاده می‌شود بستگی دارد که در ادامه بیشتر راجب قیمت لمینت ips می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
آیا کامپوزیت باعث پوسیدگی دندان میشود؟
آموزشی

آیا کامپوزیت باعث پوسیدگی دندان میشود؟

آیا کامپوزیت باعث پوسیدگی دندان میشود؟ عدم مراقبت از دندان، حتی اگر کامپوزیت کرده باشید، ممکن است مسائلی به همراه داشته باشد. از طرفی شایعاتی در خصوص این روش ترمیم و زیبایی وجود دارد که بسیاری از زیباجویان این حوزه را نگران کرده است. نگهداری از دندان‌ها پس از نصب کامپوزیت دندان باید مانند گذشته انجام گیرد،

ادامه مطلب »
اسکن 3 بعدی دندان
آموزشی

دستگاه اسکن 3 بعدی دندان

اسکن 3 بعدی دندان، جدید‌ترین روش قالب‌گیری از دندان‌های فرد مراجعه کننده به دندان‌پزشک، برای لمینت دندان‌هایش است.این روش به دندانپزشک این امکان را می‌دهد تا قالبی بی‌نقص را از دندان‌های بیمار تهیه کند و به لابراتور بفرستد.

ادامه مطلب »
قیمت کامپوزیت سارمکو
آموزشی

کامپوزیت دندان سارمکو

یکی از محبوبت‌ترین روش‌های اصلاح طرح لبخند، کامپوزیت دندان است. کامپوزیت دندان سارمکو یکی از بهترین برند ها است که می توان انتخاب نمود. در ادامه به قیمت کامپوزیت سارمکو، مزایا و معایب و رنگ های خاص آن می پردازیم.

ادامه مطلب »
لمینت دندان سرامیکی
آموزشی

لمینت سرامیکی دندان

لمینت سرامیکی دندان نوعی لمینت است که برای هر فرد به صورت شخصی و منحصر به فرد ساخته می‌شود.
لمینت سرامیکی از مزایای زیادی برخوردار است که از مهم ترین آن‌ها می‌توان به طول عمر زیادش اشاره کرد که طول عمر آن بین 15 الی 20 سال است، همچنین به علت شفافیت، این نوع لمینت ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی دارد.

ادامه مطلب »
تراش برای لمینت دندان
آموزشی

مراحل تراش برای لمینت دندان

تراش دندان برای لمینت به این علت انجام می شود که زمانی که یک لایه جدید یا همان لایه سرامیکی روی دندان های شما قرار میگیرد باید سطح زیرین آن که همان دندان های شما است به مقدار خیلی کمی تراش داده می شود تا امکان اینکه لایه جدید سرامیکی روی آن قراربگیرد را داشته باشد.

ادامه مطلب »
قیمت کامپوزیت توکویاما
آموزشی

معرفی و قیمت کامپوزیت توکویاما

در این مقاله به معرفی و قیمت کامپوزیت توکویاما می‌پردازیم. این برند یکی از بهترین برند‌های کامپوزیت دندان است که تنوع رنگ بسیاری دارد، که در ۲۰ طیف رنگ توسط شرکتی ژاپنی تولید می‌شوند. یکی از ویژگی‌هایی که این برند را منحصر به فرد کرده است؛ خواص شیشه ای مرغوب آن است

ادامه مطلب »
آبسه دندان
آموزشی

آبسه دندان چیست؟ 4 روش درمان

آبسه دندان حفره ای از چرک است که در اطراف ریشه دندان عفونی ایجاد می شود که اگر آن را درمان نکنید، عفونت می تواند فراتر از فک شما به گردن، سر یا سایر قسمت های بدن شما سرایت کند.

ادامه مطلب »
روکش دندان
آموزشی

روکش دندان چیست؟

روکش دندان، پروتز دندان (dental crown) تاج یا کلاهکی سفید است که دقیقا همانند دندان طبیعی می‌باشد و نوعی ترمیم محسوب می‌شود. در این روش تمام دندان به طور کامل تا خط لثه پوشش داده می‌شود؛ نام دیگر آن پروتز ثابت می‌باشد.

ادامه مطلب »

فرم مشاوره و رزرو آنلاین